A+ R A-

تبلیغات

رجیران

مهدی مهدوی کیا سرمربی تیم امید

مهدی مهدوی کیا سرمربی تیم امید شد

 

 * یک تصمیم بسیار صحیح , اگر ....

=============

 و سرانجام یک تصمیم کاملا صحیح در جهت بهره وری از دانش و آگاهی فرزندان ایران در راستای ارتقای سطح فوتبال ملی ..... تصمیمی که هفته های متوالی در انتظار ان بودیم و سر آخر امروز عصر , نهم شهریور ۱۴۰۰ , اعلام شد که فرزند شایسته ایران " مهدی مهدوی کیا " سرمربی تیم امید ( زیر ۲۳ ساله ها ) ایران شده است . خبری که براستی , سبب مسرت و خوشحالی اهالی واقعی فوتبال و دلسوزان حقیقی آن , گشته است .

 مهدی مهدوی کیا عزیز با ۱۵ سال حضور موفق در قالب تیمهای ملی جوانان , امید , بزرگسالان و نیز ۱۲ سال حضور چشمگیر در بطن بوندسلیگای آلمان و کسب افتخارات متعدد ملی و باشگاهی ,  از شاخص ترین ستاره های آسمان فوتبال ایران می باشد که علاوه بر بار فنی بالا از ویژگی های ممتاز اخلاقی نیز بسیار بهره مند است . آنگونه که بدین جهت در قلب اغلب علاقمندان فوتبال ایران جایگاهی ویژه دارد .

 

مهدی مهدوی کیا سرمربی تیم امید شد* فصلی نوین پیشروی مهدی مهدوی کیا عزیز  .... او حکم سرمربیگری تیم امید  را از سرپرست فدراسیون دریافت میدارد .... ۹ شهریور ۱۴۰۰ - ساختمان فدراسیون فوتبال ایران 

===========================  

 

 مهدی اکنون در آستانه ۴۴ سالگی بواقع در بهترین شرایط ممکن روحی و جسمی قرار دارد آنگونه که از پتانسیل بالای او یکی از قطبهای فوتبال جهان نیز بهره مند میگردد . او حالا ,  به زیر و بم فوتبال ایران و جهان بخوبی آشنا گشته و اگر تنها قدری با او  مدارا گردد و ابزار و فرصت کافی در اختیار وی قرار گیرد , قادر خواهد بود با انچه که سالها در محضر بزرگان جهان آموخته  , گشایشی بس چشم گیر در شاکله فوتبال ملی پدید آورد . شاید  تلفیقی نوین و تحسین برانگیز از ویژگی های ذاتی فوتبال پارسی با فوتبال سازمان یافته و  مدرن سرزمین ژرمن ها .... بهر روی , این تصمیم فرخنده و البته ارزشمند فدراسیون فوتبال را که همانا بر پایه اتکای کامل به توانایی و هوش سرشار جوانان ایران  است به جامعه فوتبال  و همچنین مهدی عزیزمان تبریک عرض میکنیم امید که شاهد موفقیت های متوالی  فوتبالمان در عرصه رقابت بزرگان باشیم .

 

مهدی مهدوی کیا سرمربی تیم امید شد

* مهدی عزیز ما , با تکیه بر شایستگی های فراوان , هوش بالا و پا های هنرمندش , یکی از نوابغ تاریخ فوتبال را چنین به چالش میکشد . اکنون او می بایست داشته هایش را اینبار در جامه ی مربیگری نمایان سازد .... تنها و تنها اگر , فرصت و ابزار کافی در اختیارش باشد .

================================